sweetened condensed partly skimmed milk

sweetened condensed partly skimmed milk
saldintas sutirštintas iš dalies nugriebtas pienas statusas Aprobuotas sritis pieno produktai apibrėžtis Iš dalies dehidratuotas pienas su sacharoze (pusbalčiu cukrumi, baltuoju cukrumi arba ypač baltu cukrumi), kurio ne mažiau kaip 1 proc., bet mažiau kaip 8 proc. masės sudaro pieno riebalai ir ne mažiau kaip 24 proc. – sausosios pieno medžiagos. atitikmenys: angl. sweetened condensed partly skimmed milk vok. gezuckerte teilentrahmte Kondensmilch šaltinis Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro 2008 m. kovo 14 d. įsakymas Nr. 3D-138 „Dėl Dehidratuoto konservuoto pieno, skirto žmonėms vartoti, techninio reglamento patvirtinimo“ (Žin., 2008, Nr. 32-1130)

Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas). 2015.

Игры ⚽ Нужно сделать НИР?

Look at other dictionaries:

  • gezuckerte teilentrahmte Kondensmilch — saldintas sutirštintas iš dalies nugriebtas pienas statusas Aprobuotas sritis pieno produktai apibrėžtis Iš dalies dehidratuotas pienas su sacharoze (pusbalčiu cukrumi, baltuoju cukrumi arba ypač baltu cukrumi), kurio ne mažiau kaip 1 proc., bet… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • saldintas sutirštintas iš dalies nugriebtas pienas — statusas Aprobuotas sritis pieno produktai apibrėžtis Iš dalies dehidratuotas pienas su sacharoze (pusbalčiu cukrumi, baltuoju cukrumi arba ypač baltu cukrumi), kurio ne mažiau kaip 1 proc., bet mažiau kaip 8 proc. masės sudaro pieno riebalai ir… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

Share the article and excerpts

Direct link
Do a right-click on the link above
and select “Copy Link”